kaip efektyviai skustis

Kaip efektyviai skustis?

Pats paprasčiausias skutimasis gali trukti vos kelias minutes. Paimate skustuvą, perpraukiate kelis kartus per veido zoną ir jūs jau nusiskutęs, tačiau geras bei kokybiškas nusiskutimas reikalauja šiek tiek daugiau. Tai reikalauja daugiau pastangų bei žinių, kurių galite sužinoti, net jei skutatės jau metų metus. Ši naudinga informacija surinkta iš viso pasaulio dermatologų, profesionalių barzdos stilistų, kurie tikrai nusimano šioje srityje ir jų patirtis skaičiuojama dešimtmečiais. Būtent šiame straipsnyje ir sužinosite, kaip tinkamai rūpintis savo oda ir skustis kaip įmanoma geriau.

Svarbu laikas

Kaip patarlė sako – neskubėk ir būsi pirmas. Ją galima pritaikyti ir skutantis. Neskubėkite, nes tai puikus kelias pažeisti savo veido odą. Štai puikus pavyzdys, kaip reiktų pradėti skustis:

  • Barzdos skutimą pradėkite nuo rytinio veido nuplovimo, veido prausikliai puikiai padeda suminkštinti proteinus, esančius jūsų veido plaukuose. Jokiu būdu nenaudokite muilo, nes jis išsausina, pažeidžia veido odą. Vietoj to, gerai išmasažuokite prausiklį ir palikite bent 1 minutei pabūti prieš nuplaunant.
  • Toliau pasiruoškite skutimosi gelį ar putas (jeigu jūsų veido oda dirgli, geriau rinkitės skutimosi priemones, skirtas jautriai odai). Užsitepus putas, leiskite joms pabūti 2-3 minutes, tuo metu galite susišukuoti ar išsivalyti dantis. Tai ypač svarbus žingsnis, kadangi putos suminkština plauką bei leidžia pasiekti geresnį rezultatą skutantis. Dermatologai taip pat pastebi, jog kuo daugiau laiko praleisite, tuo geresni rezultatai pasieksite, tačiau nereiktų per daug įsijausti, kadangi leisti laiką nepraktiškai nėra gera mintis..

Naudokite šepetėlį

Profesionalai pataria putas ar gelį tepti naudojant tam pritaikytą šepetėlį, o ne, kaip daugelis yra įpratę, pirštais, rankomis. Šis būdas leidžia putoms tolygiau pasiskirsti po visą veido zoną ir palengviną skutimosi procesą. Skutimosi procese didelį vaidmenį atlieka ir peiliukai, nuo kurių kokybės, originalumo priklauso ir skutimosi pojučiai. Kokybiški skutimosi peiliukai palengvins bei pagreitins visą procesą ne vienu ir ne dviem kartais, tad patartina rinktis tik originalią ir kokybišką produkciją.