Faktai apie mobiliuosius telefonus

Tikrai nerasite nei vieno žmogaus kiekvieno iš mūsų artimųjų rate, kurie neturėtų ar nesinaudotų mobiliaisiais telefonais. Būtent šie kasdien sutinkami elektronikos pritaisai tapo daugelio iš mūsų kasdieniniu prietaisu bei nepamainomu pagalbininku bet kur ir bet kada. Nenuostabu, kad nemaža dalis žmonių taip priprato prie savo išmaniųjų draugų, jog tiesiogine to žodžio prasme tapo priklausomi nuo jų. Ir kurgi nebūsi priklausomas, kai būtent išmanieji telefonai padeda ne tik patogiai ir labai greitai susisiekti su draugais, bičiuliais, šeimos nariais ar tiesiog kitais artimais, mums rūpimais žmonėmis. Tačiau komunikacinės funkcijos jau senokai tapo ne pačiu pagrindiniu išmaniųjų telefonų bruožu. Vis daugiau ir daugiau paprastų vartotojų telefonais naudojasi ne skambinimui bei tekstinių žinučių (SMSų) siuntimui. Dėl šios priežasties šiame straipnyje rasite keletą įdomių faktų apie mobiliuosius telefonus.

  1. Ar žinojote, jog vidutinis išmaniojo telefono savininkas savo telefoną paliečia daugiau nei 2600 kartų, o itin intensyviai besinaudojantys vartotojai savo išmaniuosius aparatus paliečia daugiau nei dvigubai dažniau – maždaug 5400 kartų KIEKVIENĄ dieną (arba kas 16 sekundžių)!
  2. Vidutinis amerikietis kasdien išmaniuoju telefonu naudojasi apie 4.7 valandos, iš kurių net 3 valandos yra naršimui internete, įvairių mobiliųjų aplikacijų naudojimas bei muzikos klausimas. Likęs naudojimosi laikas vienaip ar kitaip yra susijęs su pokalbiais bei bendravimu trumposiomis žinutėmis ar tiesiog naudojantis Messenger programėle.
  3. Kas penktas žmogus bendraudamas trumposiomis žinutėmis skleidžia visiškai kitokias smegenų bangas nei jei bendrautų gyvai su savo pašnekovu.
  4. Ar esate girdėję pasakymą, jog naudotis telefonu vairuojant yra labai pavojinga? Šiuose žodžiuose visgi, greičiausiai, yra nemažai tiesos. Neveltui yra sakoma, jog skaičiai nemeluoja – tikimybė, jog bet kurio autoįvykio ar nelaimingo atsitikimo kelyje priežastimi tapo neatsakingas naudojimasis telefonu yra maždaug lygi 25 procentams. Tad nesunku suprasti, jog kas ketvirta avarija kelyje galimai įvyko dėl neatsakingai naudojamo telefono vairavimo metu.
  5. Vis daugiau ir daugiau išmaniųjų telefonų gali pasigirti itin galinga kamera bei puikiai atliekamomis nuotraukomis. Ir kaip gi nepradėsi fotografuot, kai turi tokį puikų prietaisą. Būtent dėl šios priežasties vidutinis išmaniojo telefono vartotojas per mėnesį padaro per 150 nuotraukų.
  6. Mobiliųjų telefonų savininkai bei vartotojai iš viso visame pasaulyje yra parsisiuntę per 130 milijardų įvairiausių programėlių ir mobiliųjų aplikacijų. Žinoma, nereiktų pamiršti, jog maždaug prieš 10 metų neegzistavo nei viena iš jų.. Tuo tarpu, pati populiariausia mobiliesiems telefonams skirta aplikacija yra ne kas kitas, o visiems puikiai žinomo socialinio tinklo oficialioji Facebook programėlė.
  7. Visi žinome JAV atstovaujančią NASA bei šios organizacijos skrydžius į kosmosą bei mėnulį. Šiuolaikiniai išmanieji telefonai yra bent 10 kartų galingesni už savo pirmtakus, kurie buvo pradėti naudoti dar 1969 metais vienos iš tarptautinių misijų metų. Kaip matote, technologijos, o ypač išmaniųjų telefonų rinkos plėtra bei vystimąsis tikrai neturi niekam lygių. Tai, kas atrodė neįmanoma prieš kelis dešimtmečius yra pasiekiama ranka.

Detalesnę informaciją rasite http://www.atrisimoguru.lt/ arba iphone atrisimas